Юлия Костягина

Юлия Костягина

⭐⭐⭐⭐⭐

Nie zgadzam się z negatywnymi ocenami, bo zleciłam remont w firmie mojego mieszkania 150 m. kw. w Warszawie! I bardzo się cieszę, jak dobrze działają. Od pierwszego spotkania od razu wiadomo, że jest to poważna organizacja, bardzo ładne i duże biuro w centrum Warszawy. Przedstawili bardzo jasny, szczegółowy projekt i kwotę. Wszystkie prace wykonywane są sprawnie i na czas. Mój mąż i ja chcieliśmy świętować Nowy Rok w nowym mieszkaniu, a mistrzowie nam to zrobili. Za dodatkową opłatą mogą również wykonać projekt i przykręcić wszystkie meble.
Dlatego polecam każdemu.
Dają też gwarancję. Stawiam 5 gwiazdek

01.02.2023

Владимир Пак

Владимир Пак

⭐⭐⭐⭐⭐

Polecam tę firmę. Profesjonalny zespół, gwarantuje ich pracę. Co bardzo mi się podobało, udzielają jasnych informacji na temat pracy, terminów i kosztów!

23.01.2023

Dlaczego warto wybrać EUROMEDBUD

1

Wąska specjalizacja

Wybór konkretnej specjalizacji potwierdza profesjonalizm naszego zespołu i kompetencje firmy w obszarze docelowym
2

Oferty pakietowe

Oferujemy korzystne stawki pakietowe i regularnie ogłaszamy oferty promocyjne dla nowych i obecnych klientów
3

Pełen zakres usług

Wykonujemy pełny cykl prac budowlanych i remontowych: od stworzenia projektu i opracowania projektu do oddania obiektu do użytku
4

Gwarancja jakości

Jesteśmy pewni niezawodności i trwałości oddanych przez nas obiektów, dlatego udzielamy gwarancji na wszelkiego rodzaju prace

Zamów projekt

 • Bezpłatny wyjazd na placówkę i konsultacje
 • Rekomendacje doświadczonych specjalistów
 • Dobór materiałów wysokiej jakości
 • Optymalizacja budżetu na realizację  Pozostają pytania?

  • Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas lub zadzwoń. Jeśli nie otrzymasz natychmiastowej odpowiedzi, oznacza to, że Twoja aplikacja jest w trakcie przetwarzania.
  • Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami i klientami. Istnieje możliwość kontaktu przez e-mail lub telefon z różnymi działami firmy.
  • Informacje o wszystkich naszych promocjach i zniżkach w mediach społecznościowych. Zapisz się aby niczego nie przegapić!

  Zamów Konsultację