PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Dom to nie tylko dach nad głową, ale także miejsce siły, przestrzeń do wyrażania siebie i źródło inspiracji; wygoda i funkcjonalność są oczywiste. Teraz ludziom zależy jak będzie wyglądał ich dom, jakie emocje i myśli budzi, dlatego do takiej usługi jak projektowanie wnętrz Warszawa stawia wysokie wymagania – klienci chcą świeżych pomysłów i innowacji, ale nie chcą przepłacać. Firma „Euromed-Bud” jest gotowa podjąć ambitne wyzwanie – oferujemy tanie bilety last minute do pięknego życia!

Czym jest projektowanie wnętrz?

Projektowanie wnętrz to sztuka kształtowania estetycznej i wygodnej przestrzeni, wymagająca wszechstronnej wiedzy i umiejętności. Pracując nad projektem, projektant myśli o układzie i zagospodarowaniu przestrzennym pomieszczeń, oblicza wszystkie instalacje, wybiera materiały, kolory i faktury, zastanawia się o rozmieszczeniu mebli, sprzętu i akcesoriów, biorąc pod uwagę ergonomię i osobisty upodobania klienta.

Jak  projektant wnętrz może Ci pomóc?

Zwracając się do biura projektowego, klient zwykle ma własną wizję wnętrza, ale nie zawsze jest w stanie dokładnie wyrazić swoje preferencje z powodu braku wiedzy i doświadczenia, nie mówiąc już o urzeczywistnieniu ich i nie odczuwaniu frustracji. Projekt to przemyślana kombinacja szczegółów, która tworzy harmonię we wnętrzu, a nie przedmioty same w sobie, ale ich interakcja w określonym otoczeniu.

Amatorowi trudno jest wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły i wybrać harmonijne połączenia kształtów, odcieni i faktur; nawet jeśli szkic jest wykonany bezbłędnie, w rzeczywistości wnętrze może wyglądać zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałeś. Konieczne jest pewne orientowanie się we właściwościach materiałów do obróbki wstępnej i wykończeniowych, aby zrozumieć, w jaki sposób będą pasować do atmosfery domu i stylu rodzinnego.

Profesjonalny projektant dokładnie analizuje wszystkie szczegóły techniczne i wiąże projekt z obiektem: proponowane rozwiązania opierają się na cechach pomieszczenia. Ponadto projektanci dobrze znają rynek mebli i materiałów budowlanych, mogą zaproponować tańsze i praktyczne opcje wykończenia i wyposażenia.

Projektujemy wnętrza z duszą

Projektowanie wnętrz nie ogranicza się do technologii i przepisów; nie da się stworzyć piękna i przytulności bez iskry inspiracji i entuzjazmu. Firma „Euromed-Bud” to zespół utalentowanych specjalistów zakochanych w swojej pracy; nie realizujemy zamówień, tylko tworzymy magię! Na rynku nie jesteśmy nowicjuszami, koncepcyjne projektowanie wnętrz Warszawa już doceniła, co potwierdza solidne portfolio z rekomendacjami i podziękowaniami.

Naszą mocną stroną są oryginalne autorskie projekty, które opracowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę osobiste życzenia i preferencje, styl życia, światopogląd i hobby klienta. Projektując obiekty komercyjne, organizujemy efektywną przestrzeń roboczą, odzwierciedlającą  we wnętrzu misję, wartości i kulturę korporacyjną firmy. Niepowtarzalny i wyrafinowany styl korporacyjny stanie się niezawodnym asystentem w biznesie: zarządzanie i marketing będą mówić językiem wrażeń, zniewalając klientów i motywując personel!

Zwracamy uwagę na szczegóły w naszych aranżacjach

W negocjacjach z klientem jesteśmy otwarci i transparentni: warunki transakcji są omawiane we wszystkich szczegółach, w treści umowy nie ma miejsca na przeoczenia, które powodują nieporozumienia i konflikty. Ponadto szczegółowo opisujemy kosztorys projektu i zapewniamy uzasadnienie każdego punktu kosztów; ukryte dopłaty i oszustwa nie są naszym stylem.

Dlaczego warto wybrać projekt w „Euromed-Bud”?

Firma „Euromed-Bud” jest licencjonowanym wykonawcą, posiadającym pozwolenia do wszelkiego rodzaju prac budowlano-remontowych; nasi pracownicy otrzymali profesjonalne wykształcenie i stale podnoszą kwalifikacje. Jesteśmy w stanie nie tylko fantazjować, ale także jakościowo realizować marzenia, przestrzegać terminów i zobowiązań, rozumieć okoliczności życiowe klienta i nie powodować niepotrzebnych niedogodności:

 • dostosowujemy się do Twojego harmonogramu, jesteśmy gotowi do pracy w nietypowych godzinach;
 • pracujemy cicho, szybko i schludnie, sprzątamy po sobie i wywozimy śmieci;
 • skupujemy materiały budowlane w preferencyjnych cenach i maksymalnie obniżamy koszty;
 • przestrzegamy wszystkich norm i przepisów – bez problemów z organami nadzoru;
 • mile widziane uwagi i sugestie – jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły i rozsądne kompromisy!

Co zyskujesz zamawiając projekt u projektanta wnętrz?

Zwracając się do nas, otrzymasz nie tylko stylowe i funkcjonalne wnętrze, ale także opłacalną inwestycję – designerski remont zwiększa wartość nieruchomości. Profesjonalne podejście do wykończenia wnętrz pozwoli Ci uniknąć wielu problemów i pozostawi miłe wrażenie współpracy:

 • Aktywnie uczestniczysz w procesie twórczym – oferujemy kilka opcji projektowania, ale ostatnie słowo należy do ciebie!
 • Wynik jest zgodny z oczekiwaniami – wizualizacje 3D są niezwykle realistyczne i dokładne w szczegółach.
 • Oszczędność czasu i wysiłku: w mieszkaniu łatwiej będzie utrzymać czystość i porządek, a w biurze wszystko szybko pójdzie gładko.
 • Minus biurokracji – załatwienie wszystkich zezwoleń i uzgodnienie projektu w urzędach na nasz koszt.
 • Gwarancja na wszelkiego rodzaju prace – odpowiadamy za to co robimy!

Etapy projektu

Projektowanie wnętrz jest złożonym wieloetapowym procesem; każde ogniwo w łańcuchu jest ważne dla końcowego wyniku i realizacji postawionych zadań. Projekt jest opracowywany etapami; w procesie zwykle wyróżnia się sześć kluczowych etapów z oddzielnymi terminami i sprawozdaniami:

 • zebranie informacji o obiekcie – wykonywanie pomiarów, badanie planu generalnego i komunikacji;
 • tworzenie zadań technicznych;
 • przygotowanie szkicu projektu, zatwierdzenie koncepcji wnętrza;
 • sporządzanie i uzgadnianie kosztorysów;
 • opracowanie dokumentacji projektowej (rysunki, plany, specyfikacje, modele 3D).
 • wizualizacja 3D gotowego projektu.

Projektowanie wnętrz pod klucz

Ludziom biznesu nie jest tak łatwo znaleźć czas na zorganizowanie remontu; o wiele łatwiej i wygodniej jest zamówić projekt wnętrza pod klucz w firmie Euromed-Bud. Od ponad roku działamy jako generalny wykonawca: kupujemy materiały i sprzęt, zatrudniamy pracowników, prowadzimy nadzór autorski nad realizacją projektu, kontrolujemy czas i jakość pracy – i dobrze sobie radzimy, oceniając referencje!

Ile kosztuje projektowanie wnętrz?

Ceny za projektowanie wnętrz różnią się w zależności od obiektu, średni rachunek nic nie mówi – zbyt różne zadania, różny zakres prac i różne żądania klientów. Koszt projektu jest obliczany indywidualnie; aby dowiedzieć się, na na co warto liczyć, skonsultuj się z naszym menedżerem – to nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje!

Za wysokiej jakości wykończenia wnętrz Warszawa jest gotowa zapłacić, wiedząc, że koszty zwrócą się dość szybko, ale nie nadużywamy zaufania i staramy się wypracować minimalną kwotę. Jeśli planujesz remont i chcesz zamówić autorski projekt wnętrza w rozsądnej cenie, skontaktuj się z nami, a omówimy opcje!