Kupno domu to początek nowego etapu życia, a najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie nowego życia jest aktualizacja środowiska. Projekt koncepcyjny wnętrza domu będzie odwzorowaniem Twojego stylu życia, wartości i gustów, a jeśli zaangażuje się kreatywny zespół Euromed-Bud, twoja rodzinna łódź nigdy nie rozbije się o życie codzienne! Zadbana przestrzeń życiowa równoważy interesy i potrzeby członków rodziny, poprawia wzajemne zrozumienie i zapobiega konfliktom – gdy w domie panuje wygoda, spokój i cisza, dusza staje się lekka i radosna.

Dlaczego musisz zamówić projekt domu?

Urządzanie rodzinnego gniazda staje się kwestią osobistego prestiżu i samostanowienia, ale nie należy projektować samemu, jeśli jedynym źródłem inspiracji są zdjęcia z kolorowych magazynów. Pogoń za efektami zewnętrznymi bez uwzględnienia specyfiki obiektu wprowadza dysonans w otoczenie i ogranicza funkcjonalność wnętrza. Najbardziej udane projekty są opracowywane indywidualnie i powiązane z charakterystyką pomieszczenia: w tym przypadku przestrzeń jest wykorzystywana najefektywniej, a atmosfera w domie staje się lekka i zrelaksowana.

Profesjonalne projektowanie wnętrz domów to równowaga estetyki i ergonomii poprzez racjonalne wykorzystanie przestrzeni, koloru i faktur. Aby pomieszczenie pokazało się z jak najlepszej strony, konieczny jest wspólny wysiłek specjalistów o różnych profilach: kreatywne odkrycia projektantów powinny opierać się na potężnych podstawach technologicznych, a wsparcie inżynierskie powinno organicznie wpisywać się w otoczenie. Kontaktując się z Euromed-Bud możesz liczyć na wykwalifikowaną pomoc w aranżacji wnętrz: uwzględnimy wszystkie Twoje życzenia i spełnimy Twoje marzenie!

Jak przebiega projektowanie wnętrz mieszkania?

Projektowanie wnętrz rozpoczynamy od ustalenia zadania technicznego: podczas wstępnej konsultacji przekazujesz nam swoją wizję przyszłego wnętrza, a my zadajemy pytania wiodące, aby lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i potrzeby. Następnie przeprowadzana jest inspekcja lokalu: przedstawiciel wykonawcy dokonuje pomiarów lokalu, studiuje dokumentację projektową oraz analizuje stan komunikacji, określając zakres prac i terminy realizacji projektu.

Na podstawie wyników kontroli lokalu obliczany jest koszt projektu i nakład pracy w przypadku naprawy; w przypadku akceptacji warunków współpracy przez klienta dochodzi do zawarcia umowy. Projektowanie wnętrz rozpoczyna się od zatwierdzenia ogólnej koncepcji i układu mieszkania, po czym opracowywane są rozwiązania prywatne – instalacje elektryczne, projektowanie oświetlenia i rozmieszczenie lamp, dekoracja, meble, wystrój.

Koszt projektu wnętrza domu

Na koszt projektu wnętrza domu wpływa wiele czynników – powierzchnia budynku, stan obiektu, złożoność i zakres prac. Cena liczona jest według stałych stawek za metr kwadratowy; im większy metraż, tym przyjemniejsza jest stawka. Nie bez znaczenia jest również region zamieszkania: im bliżej stolicy, tym droższe są usługi projektantów. Za kompletny projekt z nadzorem projektanta trzeba będzie zapłacić od 200 zł/m2.

Jak obliczany jest koszt projektu?

Zanim przerażają Cię ceny za projekt w rejonie stołecznym, skorzystaj z bezpłatnej usługi wstępnego obliczania: może nie wszystko jest takie smutne. Dodaj 10-15% szacowanej kwoty do kosztu wstępnego oszacowania, biorąc pod uwagę korekty cen i nieprzewidziane okoliczności, a uzyskasz przybliżony obraz budżetu projektu. Jednocześnie nie zapominaj o szerokich możliwościach optymalizacyjnych, jakie oferuje Euromed-Bud – pokażemy Ci, jak obniżyć koszty naprawy bez uszczerbku na jakości obsługi i bez zmiany koncepcji wnętrza.

 • Najpewniejszym sposobem na obniżenie kosztów remontu jest nie przepłacanie: dzięki nawiązanym kontaktom z dostawcami dobierzemy budżetowe odpowiedniki drogich materiałów budowlanych i mebli oraz zorganizujemy bezpośrednie dostawy w konkurencyjnych cenach.
 • Nie goń za modą i wybieraj rozwiązania, które przetrwały próbę czasu – szum wokół modnych materiałów i technologii przyczynia się do zawyżania cen.
 • Jeśli to możliwe, odrzuć złożone kręcone wzory na rzecz prostych kształtów geometrycznych.
 • Unikaj dodatkowych usług za opłatą – wszystkie usterki należy uwzględnić podczas kontroli obiektu
 • Płać tylko za niezbędne usługi i żądaj uzasadnienia wyceny – wtedy oszustwa i ukryte dopłaty ominą Cię. Z Euromed-Budem nie możesz się bać haczyka – kalkulując kosztorys, uzasadniamy każdą pozycję kosztową i nie nadużywamy zaufania klientów.

Czego potrzebujesz do zaprojektowania domu?

Profesjonalne usługi projektowania wnętrz dostępne są już za pierwszym kliknięciem – wystarczy zostawić zgłoszenie na stronie internetowej firmy i czekać na telefon. Nie będziesz musiał długo czekać – w ciągu pół godziny otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania oraz wstępną kalkulację kosztów zaprojektowania domu. Jeśli chcesz omówić szczegóły współpracy, zaproponować oryginalny pomysł, umówić się na wizytę to z przyjemnością porozmawiamy z Tobą podczas konsultacji!

Nasza rozmowa będzie szczególnie ekscytująca i owocna, jeśli z góry zdecydujesz się na życzenia dotyczące terminu i budżetu, zastanowisz się nad funkcjonalnością i stylem lokalu. Świetnie, jeśli zabierzesz ze sobą zdjęcia z przykładami wnętrz, które Cię inspirują – o wiele łatwiej się nawzajem zrozumieć i uniknąć licznych poprawek i ulepszeń. W celu prawidłowego ustalenia zadań zaproponujemy Ci przeprowadzenie krótkiej rozmowy kwalifikacyjnej i wyjaśnienie kilku punktów, które są ważne dla aranżacji wnętrz:

 • skład rodziny i obecność zwierząt domowych;
 • zainteresowania, zwyczaje i hobby gospodarstwa domowego;
 • preferencje co do kolorów, materiałów i stylów aranżacji wnętrz;
 • nastawienie do trosk domowych – ile czasu jesteś w stanie poświęcić na opiekę nad domem;
 • listę rzeczy, które chciałbyś zachować w odświeżonym wnętrzu;
 • szacowany budżet naprawy.

Główne etapy opracowania projektu

Projekt mieszkania jest opracowywany w kilku etapach: najpierw musisz zdecydować o ogólnej koncepcji, stylu i atmosferze pomieszczenia. Klient ma do wyboru kilka opcji planowania i aranżacji wnętrz w szkicach roboczych; po zatwierdzeniu szkicu opracowywane są dane prywatne:

 • funkcjonalne strefowanie przestrzeni;
 • obliczenia sieci inżynieryjnych i oświetlenia;
 • rozmieszczenie gniazd, przełączników i lamp;
 • sposoby wykończenia, projekt oświetlenia i kolorystyka lokalu;
 • projektowanie tekstyliów, rozmieszczenie mebli i dodatków.

Szczegółowa wizualizacja 3D wnętrza tworzy kompleksowy obraz wyglądu obudowy po naprawie; na życzenie klienta w modelu cyfrowym wprowadzane są poprawki i korekty. Gdy tylko klient wyrazi zgodę, zaczynamy opracowywać dokumentację techniczną, która jest przewodnikiem po działaniach dla ekip montażowych. Standardowy pakiet dokumentów zawiera rysunki, specyfikacje, skany ścian, profile powierzchni i nacięcia powłok, a także ostateczną wersję kosztorysu wraz z uzasadnieniem kosztów.

Co obejmuje projekt prywatnego domu

Projekt domku zapewnia większą swobodę działania niż projekt mieszkania, ale będzie znacznie więcej zmartwień: aby stworzyć harmonijny zespół, ważne jest, aby wziąć pod uwagę nie tylko wnętrze, ale także wygląd zewnętrzny budynku. Aranżację wnętrz należy łączyć z architekturą domu i wykończeniem zewnętrznym; być może koszt projektu będzie musiał obejmować prace elewacyjne.

Projekt domków jest nierozerwalnie związany z projektowaniem krajobrazu: dom musi organicznie pasować do panoramy terenu i tworzyć jedną całość z otaczającym krajobrazem. Przy opracowywaniu projektu obliczane są funkcjonalne połączenia domu z budynkami pomocniczymi – garaż, altany, tarasy, miejsce na grilla itp. A może od dawna chciałeś założyć ogród zimowy, urządzić warsztaty plastyczne na poddaszu, wyposażyć siłownię, basen lub plac zabaw dla dzieci – pomożemy spełnić Twoje marzenia!

Kolejnym szczegółem jest zatwierdzenie projektu przez organy nadzoru technicznego: mogą być wymagane specjalne zezwolenia na dostarczanie łączności i modernizację systemów podtrzymywania życia. Zajmiemy się przygotowaniem niezbędnych dokumentów i dystrybucją zgłoszeń – na pewno będziesz miał ważniejsze rzeczy do zrobienia niż udanie się do urzędów.

Zalety usługi w firmie

Powierzając projektowanie domu firmie Euromed-Bud, możesz się zrelaksować i odetchnąć z ulgą: Twój dom jest pod niezawodnym nadzorem! Współpracując z nami zmienisz swoje podejście do remontów: ekscytujące doświadczenie tworzenia własnego małego uniwersum dostarczy Ci wielu żywych wrażeń i pozytywnych emocji, a specjaliści zajmą się kwestiami technicznymi. Oferujemy nie tylko profesjonalne usługi projektowe i remontowe, ale również pierwszorzędną obsługę nastawioną na ochronę interesów klienta i komfortowe warunki współpracy:

 • najlepszy stosunek jakości do ceny – demokratyczne ceny i ciekawe propozycje optymalizacji projektu;
 • tylko praktyczne rozwiązania – tworzymy prawdziwą przytulność, a nie zdjęcia do portfolio;
 • oszczędność czasu – wnioski w serwisie są przetwarzane o 30% szybciej niż średnia rynkowa;
 • spersonalizowane podejście zamiast stereotypowych technik – wnętrze dopasowuje się do osoby, a nie odwrotnie;
 • przejrzysta wycena i otwartość w komunikacji – żadna decyzja nie jest podejmowana bez zgody klienta;
 • gwarancja na wszystkie usługi – jesteśmy odpowiedzialni za wynik!

Nasze zalety można wymieniać długo – wszyscy kontrahenci reklamują się w ten sam sposób: kompetentni pracownicy, nowoczesny sprzęt, pozwolenia i licencje na wszelkiego rodzaju prace – to wszystko od dawna jest codziennością. Wolimy działania niż słowa: obejrzyj zdjęcia z przykładami zrealizowanych projektów i podejmij własną decyzję o naszych kwalifikacjach, osiągnięciach i możliwościach.

Zamów projekt domu w Warszawie

Najprostszym sposobem na skorzystanie z usług projektowania wnętrz w Warszawie i na jej obrzeżach jest wypełnienie formularza kontaktowego na stronie internetowej: wystarczy zostawić swój kontakt, a reszta to nasza troska. Możesz również zadzwonić do konsultanta, napisać maila lub skorzystać z Messengera – jesteśmy dostępni we wszystkich kanałach komunikacji i jesteśmy otwarci na szeroką gamę ofert. Wygrasz, jeśli powierzysz nam nie tylko projektowanie wnętrz, ale również realizację projektu – Euromed-Bud doprowadza każde przedsięwzięcie do perfekcji!

25 obiektów - prace już oddane!
3 obiekty - trwają prace

Dlaczego warto wybrać EUROMEDBUD

1

Wąska specjalizacja

Wybór konkretnej specjalizacji potwierdza profesjonalizm naszego zespołu i kompetencje firmy w obszarze docelowym
2

Oferty pakietowe

Oferujemy korzystne stawki pakietowe i regularnie ogłaszamy oferty promocyjne dla nowych i obecnych klientów
3

Pełen zakres usług

Wykonujemy pełny cykl prac budowlanych i remontowych: od stworzenia projektu i opracowania projektu do oddania obiektu do użytku
4

Gwarancja jakości

Jesteśmy pewni niezawodności i trwałości oddanych przez nas obiektów, dlatego udzielamy gwarancji na wszelkiego rodzaju prace

Tworzenie indywidualnych projektów.
Zalecenia w doborze materiałów

Zamów projekt

 • Bezpłatny wyjazd na placówkę i konsultacje
 • Rekomendacje doświadczonych specjalistów
 • Dobór materiałów wysokiej jakości
 • Optymalizacja budżetu na realizację  Jak pracujemy?

  Przyjmujemy zgłoszenia i kontaktujemy się z klientem

  Sporządzamy kosztorys i uzgadniamy koszt

  Zatwierdzamy harmonogram prac i podpisujemy umowę

  Dostarczamy materiały i zabieramy się do pracy

  Sprzątamy po sobie i oddajemy obiekt do użytku

  Pozostają pytania?

  • Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas lub zadzwoń. Jeśli nie otrzymasz natychmiastowej odpowiedzi, oznacza to, że Twoja aplikacja jest w trakcie przetwarzania.
  • Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami i klientami. Istnieje możliwość kontaktu przez e-mail lub telefon z różnymi działami firmy.
  • Informacje o wszystkich naszych promocjach i zniżkach w mediach społecznościowych. Zapisz się aby niczego nie przegapić!

  Zamów Konsultację