Po nabyciu mieszkania i poczuciu twardej ziemi pod nogami wielu zaczyna myśleć o tym, jak uczynić swój dom wyjątkowym i niepowtarzalnym, nadać pomieszczeniu osobowość i charakter. Designerski remont w Warszawie, Polska z powodzeniem rozwiązuje problemy ekspresji we wnętrzu: kontaktując się z firmą „Euromed-Bud”, poczujesz, jak dom zaczyna ożywać i staje się naprawdę rodzimy!

Czym jest designerski remont domu?

Remonty designerskie wykonywane są na wysokim profesjonalnym poziomie, ale jakość wykończenia i oryginalność pomysłów nie mówią same za siebie. Remont designerski jest przede wszystkim dziełem autorskim, a sukces zależy od kompetencji wykonawcy.

Właściwości tworzenia projektu

Profesjonalne projektowanie wnętrz pozwala na racjonalne wykorzystanie przestrzeni, optymalizację kosztów i poprawę estetyki pomieszczenia. Projekt jest opracowywany w kilku etapach; każdy z nich pełni osobną funkcję i przyczynia się do pomyślnego rozwiązania zadań:

 • dokonywanie pomiarów, badanie planu generalnego, analiza komunikacji;
 • tworzenie zadań technicznych;
 • przygotowanie szkicu wnętrza, uzgodnienie ogólnej koncepcji;
 • sporządzanie i uzgadnianie kosztorysów;
 • opracowywanie rysunków, obliczeń, specyfikacji i modeli 3D.

Dokumentacja projektowa zawiera rozwiązania architektoniczno-planistyczne  w odniesieniu do obiektu oraz specyfikacje dotycząca materiałów budowlanych i poszczególnych elementów konstrukcyjnych. W razie potrzeby wykonaj obliczenia sieci inżynieryjnych, oświetlenia i zasilania, określ lokalizację gniazd i instalacji wodno-kanalizacyjnych. Na kolejnym etapie rozważa się projekt oświetlenia i kolorystykę pokoju, umeblowanie, projektowanie tekstyliów i zastosowanie akcentów wykończeniowych.

Finałem projektu jest model 3D, wizualizujący najdrobniejsze szczegóły wnętrza, które są przedstawiane klientowi do akceptacji, a korekty dokonywane są z uwzględnieniem  uwag i sugestii. Po zatwierdzeniu projektu przygotowywana jest dokumentacja robocza, na podstawie której wykonywane są prace remontowe – opracowywane są profile powierzchni, plany demontażu i montażu konstrukcji, schematy instalacji sprzętu kuchennego i hydraulicznego, rozmieszczenie mebli i akcesoriów itp.

Różnica między remontem designerskim a zwykłym

Nawet jeśli zwykłe remonty są wykonywane jakościowo, różnice w porównaniu z remontami designerskimi są oczywiste – jest to zasadniczo inny poziom usługi. Powiązanie rozwiązań konstrukcyjnych i architektoniczno-planistycznych z pomieszczeniem, osobistymi preferencjami i stylem życia klienta daje szereg korzyści:

 • maksymalne rozszerzenie funkcjonalności pomieszczeń;
 • dokładne opracowanie ergonomii przestrzeni;
 • rekompensata za niedoskonałości w planowaniu pomieszczeń;
 • ułatwienie prac gospodarczych;
 • oszczędność zasobów i niższe koszty operacyjne;
 • możliwość wdrożenia innowacyjnych technologii;
 • realizacja nieszablonowych pomysłów twórczych;
 • nadzór autorski nad postępem prac.

Etapy remontu designerskiego

Projekt może być opracowany zarówno do remontu kapitalnego, jak i kosmetycznego – wszystko zależy od stanu początkowego obiektu, przydzielonych środków i realizowanych celów. Plan naprawy zależy od skali i złożoności prac, które są wdrażane etapami. W celu zapoznania się przedstawiamy przykładowy plan remontu designerskiego:

 • przebudowa pomieszczenia, demontaż i montaż ścianek działowych;
 • uszczelnianie i izolacja akustyczna ścian, podłóg i sufitów;
 • montaż lub wymiana konstrukcji sufitowych;
 • wstępne wykończenie i hydroizolacja;
 • wylewki i układanie posadzek;
 • wymiana profili drzwiowych i okiennych;
 • rozprowadzenie instalacji, montaż okablowania, gniazdek, wyłączników;
 • wieszanie opraw oświetleniowych, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych;
 • wykończenie ścian;
 • sprzątanie pomieszczeń, umeblowanie i dodanie akcesoriów.

Realizujemy remonty w następujących typach pomieszczeń:

Firma „Euromed-Bud” przyjmuje zlecenia na remonty designerskie wszystkich typów pomieszczeń – mieszkalnych, użyteczności publicznej i komercyjnych; nasi pracownicy mają odpowiednie wykształcenie i wszystkie niezbędne pozwolenia. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz i remontami na tyle długo, aby zapewnić wysoką jakość, szybkie terminy i przystępne ceny bez ukrytych dopłat.

Designerski remont mieszkania

Indywidualny projekt mieszkania pozwala skutecznie wykorzystać ograniczoną przestrzeń życiową, zintegrować urządzenia oświetleniowe i sprzęt AGD z elementami mebli i dekoracji, wyposażyć wygodne miejsca do pracy, wypoczynku i hobby. Zamawiając remont designerski mieszkania, będziesz miał możliwość odejścia od standardowych rozwiązań i pokazania oryginalności w aranżacji wnętrz.

Konsultacja projektanta nie będzie zbędna, jeśli masz mieszkanie o niestandardowym układzie – powiemy Ci, jak skutecznie odegrać cechy konstrukcyjne pokoju. Błędy architektoniczne można zrekompensować lub zamaskować grą światła, kształtów i faktur; właściwy dobór kolorów, akcesoriów i ozdób zasadniczo zmienia postrzeganie pomieszczenia. Posępne mieszkanie z północną orientacją okien może być jasne i radosne, a pionowy nadruk na tapecie wizualnie podniesie niski sufit.

Remont designerski domu

Profesjonalne projektowanie obniża koszty budowy i utrzymania domu dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii oszczędzania zasobów i inteligentnego zarządzania. W starych budynkach remont domu często łączy się z modernizacją systemów podtrzymywania życia; dokładne uszczelnienie ścian, dachu i podłogi zmniejsza koszty energii na ogrzewanie i klimatyzację. Na życzenie klienta projekt jest uzupełniony propozycjami zagospodarowania terenów przyległych, krajobrazu i urządzania ścieżek parkowych.

Designerski remont biura

Designerskie remonty w biurze to nie tylko hołd w stronę mody, a nawet kwestia prestiżu; przy projektowaniu przestrzeni biurowej priorytetem jest ergonomia i poprawa wydajności pracy. Aby ułatwić komunikację między działami, podział na strefy powinien dokładnie odpowiadać strukturze organizacyjnej firmy; liczba, metraż i komunikacja stref funkcjonalnych są starannie przemyślane, opracowywane są optymalne schematy oświetlenia i podłączenia sprzętu biurowego.

Indywidualny rozwój systemów modułowych to ważny element stylu korporacyjnego – zestawy meblowe są montowane łatwo i szybko, organicznie pasują do geometrii przestrzeni, wypełniając narożniki i nisze. Innym problemem, który z powodzeniem rozwiązuje zaprojektowana renowacja biura, jest ukryte okablowanie: ukrywanie kabli wewnątrz ścian i listew przypodłogowych pozwoli Ci zwolnić przejście, ułatwić sprzątanie pomieszczenia i zapobiec uszkodzeniom systemów kablowych.

Designerski remont lokalu użytkowego

Remonty designerskie w sklepie, restauracji, barze lub hotelu przyczyniają się do przyciągania większej ilości klientów, wzrostu sprzedaży i poprawy wizerunku firmy. Tworząc odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu, możesz wpływać na zachowania konsumentów, a spektakularny styl sprawi, że Twoja marka będzie bardziej rozpoznawalna. Jednocześnie przestrzegane będą branżowe normy projektowe, wymagania sanitarne i higieniczne, przepisy techniczne i przepisy przeciwpożarowe – oszczędzimy Ci wszelkich roszczeń ze strony organów nadzoru.

Remont zakładu opieki zdrowotnej

Projektowanie napraw obiektów medycznych jest główną specjalizacją naszej firmy; mamy bogate doświadczenie w projektowaniu ośrodków medycznych i organizacji remontów jako generalnego wykonawcy. Dokładnie zbadaliśmy ramy regulacyjne i jesteśmy w stanie zbudować równowagę między estetyką, funkcjonalnością i przepisami prawa, tworząc oryginalne autorskie projekty klinik i gabinetów medycznych, wygodne zarówno dla pacjentów, jak i personelu.

Drogie materiały w wykończeniu: luksus czy inwestycja w spokojną przyszłość?

Wykończenie klasy premium jest jednym z charakterystycznych cech remontu designerskiego, a to nie tylko prestiż i spektakularny wygląd. Markowe materiały są chronione gwarancją, a ich jakość i bezpieczeństwo są potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami; wiele z nich ma unikalne właściwości technologiczne, które pozwalają rozwiązać złożone i niezwykłe wyzwania twórcze.

Inwestycja w designerski remont z pewnością zwróci się w dłuższej perspektywie – luksusowe wykończenie od lat nie traci atrakcyjności i pięknie się starzeje, nadając domowi urok czasu. Wysokiej klasy materiały zachowują wyjątkową wydajność przez dziesięciolecia; być może niektóre z nich będą jeszcze służyć Twoim dzieciom i wnukom!

Błędy przy tworzeniu projektów wnętrz

Chęć zaoszczędzania pieniędzy jest godna pochwały, ale szukając tańszych napraw nie doświadczeni specjaliści popełniają poważne błędy, które niszczą wszelkie wysiłki. Jeśli zdecydujesz się obejść bez pomocy projektanta, nie powtarzaj pospolitych błędów; przeanalizujmy na przykład TOP 5 błędów, które wydają amatora:

 1. Ślepe podążanie za modą. Aktualne trendy muszą być dostosowane do specyfiki obiektu i stylu życia właścicieli, a ponadto moda szybko się zmienia. Łatwiej i bardziej niezawodnie jest stworzyć uniwersalne podstawowe wnętrze i urzeczywistnić trendy mody za pomocą akcesoriów i akcentów.
 2. Niezrównoważone kolory i ozdoby. Wybierając kolor podstawowy, weź pod uwagę poziom światła oraz preferuj neutralne i naturalne odcienie, a jako akcenty używaj jasnych farb i artystycznych ozdób; w połączeniu z kilkoma nadrukami ogniwem łączącym jest koniecznie rytm lub kolor.
 3. Nieugięty styl. Nie łącz elementów różnych stylów w jednym pomieszczeniu – meble, akcesoria i dekoracje tekstylne muszą być zgodne z jedną koncepcją.
 4. Niefunkcjonalny i chaotyczny wystrój. Obecność elementów wykończeniowych powinna być stylistycznie uzasadniona; okazjonalne bibeloty i pamiątki przeciążają wnętrze i wprowadzają dysonans.
 5. Układanie mebli przy ścianach. Oczywiście nie jest to najlepszy sposób na zaoszczędzenie miejsca; aby pokój nie wydawał się ciasny, ułóż niskie i wielopoziomowe przedmioty na tym samym poziomie.

Remonty „pod klucz”

Jeśli jesteś zbyt zajęty, aby zajmować się remontami lub nie wiesz, z której strony zabrać się do pracy, remont designerski pod klucz w Warszawie, Polska jest tym, czego potrzebujesz! Usługa obejmuje wykonanie wszystkich prac przez jednego wykonawcę na zasadzie „all inclusive”; nie musisz kupować materiałów budowlanych, uzyskiwać odpowiednie pozwolenia i kontrolować przebieg pracy. Firma „Euromed-Bud” przejmie wszystkie troski organizacyjne, zapewni dotrzymywanie terminów i kontrolę jakości pracy – będziesz zadowolony!

Koszty

Każdy projekt jest opracowywany indywidualnie, więc nie ma sensu podawać średnich cen – na cenę ma wpływ wiele czynników, takich jak metraż, wymiary, cel i stan początkowy obiektu, cel remontu i osobiste preferencje klienta. Skontaktuj się z konsultantem firmy, aby uzyskać dokładny koszt remontu designerskiego i omówić szczegóły zamówienia.

 

Wybierz odpowiedni rodzaj prac i pakiet usług

Cena obejmuje robociznę i materiały

STANDARD
od 799 zł/m2
Pakiet idealnie pasuje na pierwsze mieszkanie jak i do mieszkań na wynajem
Montaż paneli
Malowanie ścian i sufitów
Hydroizolacja w łazience
Układanie płytek w łazience h 210 cm
Montaż drzwi
Montaż oświetlenia i włączników
Biały montaż
Montaż listew przypodłogowych
WYBIERAM
STANDARD +
od 999 zł/m2
Zachwycające wnętrza to nie zawsze drogie materiały, a często niebanalne pomysły architektów
Usługi w pakiecie «Standard», a także:
Szpachlowanie ścian i sufitów
Zmiany elektryczne
Układanie płytek w łazience h 240
Układanie płytek podłogowych w kuchni
Montaż listew przypodłogowych z płytek
Montaż mebli kuchennych
Sufity z płyt gipsowo-kartonowych
WYBIERAM
PREMIUM
od 1399 zł/m2
Dany pakiet pozwoli na zrealizowanie najśmielszych marzeń dotyczących Twojego wnętrza
Usługi w pakiecie «Standard+», a także:
Zmiany hydrauliczne
Montaż odpływu w łazience
Montaż mebli
Przebudowa
WYBIERAM
STANDARD
od 499 zł/m2
Budowa domu (konstrukcja, rama)
Fundament
Murowanie ścian
Montaż przegród
WYBIERAM
STANDARD +
od 799 zł/m2
Budowa do wykończenia
Budowa domu
Tynkowanie ścian
Elektryka
Hydraulika
Montaż drzwi wejściowych
Montaż okien
Montaż dachu
WYBIERAM
PREMIUM
od 1499 zł/m2
Budowa 'pod klucz'
Budowa do wykończenia
Projekt
Design
Wykończenie 'pod klucz'
WYBIERAM
STANDARD
od 999 zł/m2
Pakiet idealnie pasuje na pierwsze mieszkanie jak i do mieszkań na wynajem
Projekt
Design
Montaż paneli
Malowanie ścian i sufitów
Hydroizolacja w łazience
Układanie płytek w łazience h 210 cm
Montaż drzwi
Montaż oświetlenia i włączników
Biały montaż
Montaż listew przypodłogowych
WYBIERAM
STANDARD +
od 1199 zł/m2
Zachwycające wnętrza to nie zawsze drogie materiały, a często niebanalne pomysły architektów
Usługi w pakiecie «Standard», a także:
Szpachlowanie ścian i sufitów
Zmiany elektryczne
Układanie płytek w łazience h 240
Układanie płytek podłogowych w kuchni
Montaż listew przypodłogowych z płytek
Montaż mebli kuchennych
Sufity z płyt gipsowo-kartonowych
WYBIERAM
PREMIUM
od 1599 zł/m2
Dany pakiet pozwoli na zrealizowanie najśmielszych marzeń dotyczących Twojego wnętrza
Usługi w pakiecie «Standard+», a także:
Prace i materiały klasy premium
Nadzór autorski
Serwis przez 1 rok
Zmiany hydrauliczne
Montaż mebli
Przebudowa
WYBIERAM

25 obiektów - prace już oddane!
3 obiekty - trwają prace

Dlaczego warto wybrać EUROMEDBUD

1

Wąska specjalizacja

Wybór konkretnej specjalizacji potwierdza profesjonalizm naszego zespołu i kompetencje firmy w obszarze docelowym
2

Oferty pakietowe

Oferujemy korzystne stawki pakietowe i regularnie ogłaszamy oferty promocyjne dla nowych i obecnych klientów
3

Pełen zakres usług

Wykonujemy pełny cykl prac budowlanych i remontowych: od stworzenia projektu i opracowania projektu do oddania obiektu do użytku
4

Gwarancja jakości

Jesteśmy pewni niezawodności i trwałości oddanych przez nas obiektów, dlatego udzielamy gwarancji na wszelkiego rodzaju prace

Tworzenie indywidualnych projektów.
Zalecenia w doborze materiałów

Zamów projekt

 • Bezpłatny wyjazd na placówkę i konsultacje
 • Rekomendacje doświadczonych specjalistów
 • Dobór materiałów wysokiej jakości
 • Optymalizacja budżetu na realizację  O nas

  • Pełny cykl pracy i kontrola inżynierska. Kiedy jedna organizacja zajmuje się wszystkim - klienci są spokojniejsi!
  • Szybkie obliczanie kosztów. Spędzamy o 30% mniej czasu klienta niż średnia branżowa.
  • Utrzymujemy wysoką jakość i niezawodność usług. Przykłady konkretnych obiektów już oddanych do użytku.
  • Zastosowanie nie nowomodnych drogich materiałów, ale sprawdzonych i opłacalnych rozwiązań. Gwarancja na wszystkie rodzaje prac!
  • Stały koszt usług, który się nie zmieni! Sporządzenie kosztorysu i podpisanie umowy przed rozpoczęciem prac.
  • Nieobecność w zespole przypadkowych ludzi. Mamy bardzo inteligentnych facetów, którzy pracują i co roku stają się jeszcze mądrzejsi.

  Jak pracujemy?

  Przyjmujemy zgłoszenia i kontaktujemy się z klientem

  Sporządzamy kosztorys i uzgadniamy koszt

  Zatwierdzamy harmonogram prac i podpisujemy umowę

  Dostarczamy materiały i zabieramy się do pracy

  Sprzątamy po sobie i oddajemy obiekt do użytku

  Pozostają pytania?

  • Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas lub zadzwoń. Jeśli nie otrzymasz natychmiastowej odpowiedzi, oznacza to, że Twoja aplikacja jest w trakcie przetwarzania.
  • Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami i klientami. Istnieje możliwość kontaktu przez e-mail lub telefon z różnymi działami firmy.
  • Informacje o wszystkich naszych promocjach i zniżkach w mediach społecznościowych. Zapisz się aby niczego nie przegapić!

  Zamów Konsultację