Remonty w biurze starają się odłożyć na koniec, z przerażeniem przewidując stosy śmieci i chmury kurzu, całkowity chaos i wymuszoną przerwę pracy. Firma Euromed-Bud udowodni, że remont biura może wyglądać inaczej – praca wykwalifikowanej ekipy budowlanej praktycznie nie wpływa na procesy biznesowe, nie trzeba zamykać biura i wysyłać pracowników na odległość. Czołowi specjaliści z Warszawy stworzą ergonomiczną i funkcjonalną przestrzeń do rozwoju biznesu, przyciągnięcia wiarygodnych partnerów i rozwoju zawodowego pracowników – w takim otoczeniu trudno nie odnieść sukcesu!

Remonty biur w Warszawie i okolicach

Warszawa jest miastem przedsiębiorców: przedstawicielstwa różnych firm spotyka się na każdym kroku, więc otwarcie oddziału w stolicy nie zrobi dziś na nikim wrażenia. Za to designerskie remonty biur Warszawa z pewnością docenią: kompetentne inwestycje w upiększanie opłaca się wysoką wydajnością pracy i poprawą reputacji firmy. Efektem wspólnych wysiłków zespołu kreatywnego Euromed-Bud będzie harmonijna i stylowa przestrzeń biurowa nastawiona na dobrobyt i sukces.

Ceny napraw w stolicy i na przedmieściach są dość wysokie, ale nie jest to powód, aby opóźniać remont biura do najlepszych czasów – wykwalifikowany wykonawca znajdzie sposób na optymalizację kosztów bez zachowania jakości usług. Dzięki nawiązanym kontaktom z bezpośrednimi dostawcami materiałów budowlanych organizujemy zakupy w korzystnych cenach i wybierzemy budżetowe odpowiedniki drogich produktów. Remont biura w Warszawie z firmą Euromed-Bud na pewno cię nie zrujnuje, ale sprawy pójdą w górę: w eleganckim i komfortowym otoczeniu praca jest przyjemnością, a nie ciężarem!

Jak wyremontować biuro w Warszawie?

Remont powierzchni biurowej to ambitny, kreatywny projekt, który wymaga skoordynowanej pracy specjalistów o różnym profilu. Organizacja naprawy przypomina dyrygowanie orkiestrą: jeśli nie masz doświadczenia i wiedzy, nie powinieneś angażować się w amatorską działalność, ponieważ wynik cię nie zadowoli. Lepiej skorzystać z usług profesjonalistów i zamówić naprawę biura pod klucz w firmie wykonawczej – w takim przypadku główny wykonawca będzie kierował procesem, a Ty będziesz nadal prowadzić działalność, nie rozpraszając się na zadania niezwiązane z podstawową działalnością.

Nie zawiedziesz się, jeśli zlecisz remont biura firmie Euromed-Bud – wiodącej firmie budowlanej regionu stołecznego z bogatym doświadczeniem. Zostaw wniosek na naszej stronie internetowej, a nasz menadżer skontaktuje się z tobą wkrótce, aby umówić się na wstępną konsultację i wyjaśnić ważne szczegóły przygotowania zadania technicznego:

 • zakres działalności i struktura organizacyjna firmy;
 • charakter interakcji między jednostkami strukturalnymi;
 • liczba i wyposażenie stanowisk pracy;
 • wsparcie inżynieryjne biura – charakterystyka instalacji grzewczych, wodnych, klimatyzacyjnych,
 • parametry telekomunikacyjne (telefonia, internet, sieci lokalne).

Zapytania użytkowników przetwarzamy o 30% szybciej niż średnia w Warszawie – w ciągu pół godziny otrzymasz wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o współpracy. W trakcie negocjacji bezpłatnie obliczymy kosztorys podstawowy, ustalimy ceny i uzgodnimy czas wyjazdu przedstawiciela firmy na obiekt. Na podstawie oględzin lokalu omówimy plan dalszych działań i przygotujemy umowę zlecenia na bardzo atrakcyjnych dla klienta warunkach:

 • dostosujemy się do harmonogramu i specyfiki działalności;
 • pracujemy w nietypowych godzinach, w weekendy i święta;
 • udzielamy gwarancji na wszelkiego rodzaju naprawy;
 • otwarcie dyskutujemy o cenach, uzasadniamy koszty i rozważamy sposoby obniżenia kosztów projektu;
 • raportujemy o każdym etapie remontu i uzgadniamy wszystkie rozwiązania z klientem.

Co obejmuje remont biura?

Podobnie jak wszystkie przedsięwzięcia na dużą skalę, remont biura wymaga starannego zaplanowania – zgodnie z wynikami oceny obiektu klient otrzymuje  projekt koncepcyjny – szkic biura z różnymi opcjami układu i propozycjami wykończenia, wyposażenia i dekoracji. Po zatwierdzeniu koncepcji wnętrza opracowywany jest projekt związany z pomieszczeniem, uwzględniający wszystkie szczegóły techniczne i organizacyjne:

 • rozliczanie instalacji i sprzętu;
 • lokalizacja wyłączników i gniazd;
 • schematy sieci elektrycznych, instalacyjnych i oświetleniowych;
 • dobór kolorów firmowych i materiałów wykończeniowych;
 • rozmieszczenie mebli, sprzętu biurowego i elementów dekoracyjnych.

Po zatwierdzeniu projektu, uzgodnieniu kosztorysu i harmonogramu prac wykonawca przystępuje do przygotowania dokumentacji technicznej – rysunków, specyfikacji, cięć powłok, ścian i innych materiałów, które są przydatne dla instalatorów. Oprócz nadzoru architektonicznego i zarządzania pracami remontowymi, firma Euromed-Bud także zajmuje się rutynowymi zadaniami – zakupem materiałów budowlanych, zamówieniem, meblami i akcesoriami, załatwieniem zezwoleń i powiadomieniem organów regulacyjne, sprzątaniem biura po remoncie i wywozem śmieci.

Przygotowanie biura do remontu

Firma Euromed-Bud chroni klientów przed zbędnymi zmartwieniami – samodzielnie przygotowujemy miejsce pracy, przeprowadzamy prace demontażowe i podejmujemy działania mające na celu ochronę mebli i sprzętu specjalnego przed kurzem. Aby ułatwić specjalistom nawigację na miejscu, przygotuj listy sprzętu, który zamierzasz pozostawić, a który wysłać na złom; nie zaszkodzi również tworzenie kopii zapasowych ważnych dokumentów na zewnętrznych dyskach twardych.

Co daje Ci dobrze wyposażone biuro?

Idealne powierzchnie biurowe nie są tak powszechne – wręcz przeciwnie, przedsiębiorcy chętnie wynajmują mieszkania na biura i nieodebrane obiekty użyteczności publicznej. Budowanie ergonomicznej przestrzeni roboczej w nieodpowiednim pomieszczeniu wymaga radykalnych działań – w większości przypadków konieczne są kompleksowe remonty biur z przebudową, ale twoje wysiłki zostaną hojnie nagrodzone:

 • stylowe i funkcjonalne biuro podnosi prestiż firmy;
 • przestrzeganie przepisów i regulacji technologicznych zapobiegnie nałożeniu kar;
 • racjonalny układ upraszcza komunikację i interakcje między działami;
 • profesjonalne obliczanie komunikacji i sprzętu zmniejsza zużycie energii i rachunki za media;
 • racjonalna organizacja miejsc pracy zwiększa efektywność pracy i zapobiega marnowaniu czasu;
 • przemyślana aranżacja biura tworzy nastawienie biznesowe i motywuje pracowników.

Czy można jednocześnie wykonywać remont i kontynuować pracę w biurze?

Organizując remont w biurze ważne jest, aby zminimalizować przestoje i nie zakłócać pracy przedsiębiorstwa. Jeśli nie planuje się demontażu elementów konstrukcyjnych na dużą skalę, a miejsca pracy nie są związane z wielkogabarytowym sprzętem stacjonarnym, biura możemy nie zamykać.

Podczas stopniowego wykonywania pracy wystarczy chwilowo wcisnąć i skoncentrować krytyczne procesy w jednym pomieszczeniu, aby uwolnić zakres pracy. Nowoczesne narzędzie budowlane w umiejętnych rękach nie będzie denerwować pracowników hałasem, ilość śmieci zostanie zminimalizowana; po uzgodnieniu możliwa jest praca wieczorem lub w weekendy.

Remont Biura – na co zwrócić uwagę?

Powierzchnia biurowa łączy funkcje reprezentacyjne oraz użytkowe: jest to nie tylko uporządkowana przestrzeń robocza, ale także publiczna twarz firmy, która pokazuje swój wizerunek, misję i kulturę korporacyjną przedsiębiorstwa. Pomyślna realizacja obu zadań w jednym pomieszczeniu wymaga kreatywnego podejścia, dlatego typowe rozwiązania planowania dla solidnych biur nie są odpowiednie – projekt jest opracowywany indywidualnie, biorąc pod uwagę cechy obiektu i specyfikę procesów biznesowych.

Planowanie i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni biurowej jest przemyślane z punktu widzenia uproszczenia komunikacji między działami; przy układaniu gniazd i sprzętu biurowego należy unikać komplikowania konfiguracji sieci kablowych. Girlandy drutów i kabli wyglądają nieestetycznie i zwiększają prawdopodobieństwo obrażeń, dlatego preferowana jest instalacja podtynkowa.

W projektowaniu pomieszczeń biurowych musi być utrzymany styl korporacyjny, dlatego w dekoracji konieczne jest użycie kolorów logotypu firmy. Najlepszą opcją są spokojne podstawowe kolory naturalnej gamy, które nie powodują zmęczenia i podrażnień, jaśniejsze odcienie powinny być używane jako akcenty.

Styl wnętrza jest wybierany z uwzględnieniem zakresu działalności przedsiębiorstwa: na przykład surowe klasyczne wnętrze wygląda organicznie w biurze solidnego banku lub firmy prawniczej, ale prawie nie nadaje się do studia IT lub agencji marketingowej. W branżach, które stawiają na innowacje i zaawansowany rozwój, logiczne jest preferowanie bardziej dynamicznych obszarów projektowania wnętrz: loft, high-tech, fusion i konstruktywny minimalizm – w sam raz!

Zamów remont powierzchni biurowej w Warszawie

Remont biura na dużą skalę nie zakłóci twoich wielkich planów podboju rynku, jeśli skontaktujesz się z firmą Euromed-Bud – szybko i sprawnie, nie stwarzając niepotrzebnych trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Kompleksowe remonty biur to dla nas nie tylko biznes, ale również powołanie: tworzymy i realizujemy oryginalne projekty wnętrz biurowych, które przynoszą naszym klientom stały dochód, premie wizerunkowe i głęboką satysfakcję z pracy.

Aby potwierdzić nasze osiągnięcia i możliwości, na stronie znajduje się galeria zdjęć z przykładami odnowionych biur, dzięki czemu można wyrobić sobie obiektywną opinię na temat naszego profesjonalizmu i dokonać świadomego wyboru. Podejmujemy się projektów o dowolnej skali i poziomie złożoności, współpracujemy z różnymi branżami i dziedzinami oraz nieustannie doskonalimy się, aby znaleźć godne odpowiedzi na wyzwania czasu!

 

Wybierz odpowiedni rodzaj prac i pakiet usług

Cena obejmuje robociznę i materiały

STANDARD
od 799 zł/m2
Pakiet idealnie pasuje na pierwsze mieszkanie jak i do mieszkań na wynajem
Montaż paneli
Malowanie ścian i sufitów
Hydroizolacja w łazience
Układanie płytek w łazience h 210 cm
Montaż drzwi
Montaż oświetlenia i włączników
Biały montaż
Montaż listew przypodłogowych
WYBIERAM
STANDARD +
od 999 zł/m2
Zachwycające wnętrza to nie zawsze drogie materiały, a często niebanalne pomysły architektów
Usługi w pakiecie «Standard», a także:
Szpachlowanie ścian i sufitów
Zmiany elektryczne
Układanie płytek w łazience h 240
Układanie płytek podłogowych w kuchni
Montaż listew przypodłogowych z płytek
Montaż mebli kuchennych
Sufity z płyt gipsowo-kartonowych
WYBIERAM
PREMIUM
od 1399 zł/m2
Dany pakiet pozwoli na zrealizowanie najśmielszych marzeń dotyczących Twojego wnętrza
Usługi w pakiecie «Standard+», a także:
Zmiany hydrauliczne
Montaż odpływu w łazience
Montaż mebli
Przebudowa
WYBIERAM
STANDARD
od 499 zł/m2
Budowa domu (konstrukcja, rama)
Fundament
Murowanie ścian
Montaż przegród
WYBIERAM
STANDARD +
od 799 zł/m2
Budowa do wykończenia
Budowa domu
Tynkowanie ścian
Elektryka
Hydraulika
Montaż drzwi wejściowych
Montaż okien
Montaż dachu
WYBIERAM
PREMIUM
od 1499 zł/m2
Budowa 'pod klucz'
Budowa do wykończenia
Projekt
Design
Wykończenie 'pod klucz'
WYBIERAM
STANDARD
od 999 zł/m2
Pakiet idealnie pasuje na pierwsze mieszkanie jak i do mieszkań na wynajem
Projekt
Design
Montaż paneli
Malowanie ścian i sufitów
Hydroizolacja w łazience
Układanie płytek w łazience h 210 cm
Montaż drzwi
Montaż oświetlenia i włączników
Biały montaż
Montaż listew przypodłogowych
WYBIERAM
STANDARD +
od 1199 zł/m2
Zachwycające wnętrza to nie zawsze drogie materiały, a często niebanalne pomysły architektów
Usługi w pakiecie «Standard», a także:
Szpachlowanie ścian i sufitów
Zmiany elektryczne
Układanie płytek w łazience h 240
Układanie płytek podłogowych w kuchni
Montaż listew przypodłogowych z płytek
Montaż mebli kuchennych
Sufity z płyt gipsowo-kartonowych
WYBIERAM
PREMIUM
od 1599 zł/m2
Dany pakiet pozwoli na zrealizowanie najśmielszych marzeń dotyczących Twojego wnętrza
Usługi w pakiecie «Standard+», a także:
Prace i materiały klasy premium
Nadzór autorski
Serwis przez 1 rok
Zmiany hydrauliczne
Montaż mebli
Przebudowa
WYBIERAM

25 obiektów - prace już oddane!
3 obiekty - trwają prace

Dlaczego warto wybrać EUROMEDBUD

1

Wąska specjalizacja

Wybór konkretnej specjalizacji potwierdza profesjonalizm naszego zespołu i kompetencje firmy w obszarze docelowym
2

Oferty pakietowe

Oferujemy korzystne stawki pakietowe i regularnie ogłaszamy oferty promocyjne dla nowych i obecnych klientów
3

Pełen zakres usług

Wykonujemy pełny cykl prac budowlanych i remontowych: od stworzenia projektu i opracowania projektu do oddania obiektu do użytku
4

Gwarancja jakości

Jesteśmy pewni niezawodności i trwałości oddanych przez nas obiektów, dlatego udzielamy gwarancji na wszelkiego rodzaju prace

Tworzenie indywidualnych projektów.
Zalecenia w doborze materiałów

Zamów projekt

 • Bezpłatny wyjazd na placówkę i konsultacje
 • Rekomendacje doświadczonych specjalistów
 • Dobór materiałów wysokiej jakości
 • Optymalizacja budżetu na realizację  O nas

  • Pełny cykl pracy i kontrola inżynierska. Kiedy jedna organizacja zajmuje się wszystkim - klienci są spokojniejsi!
  • Szybkie obliczanie kosztów. Spędzamy o 30% mniej czasu klienta niż średnia branżowa.
  • Utrzymujemy wysoką jakość i niezawodność usług. Przykłady konkretnych obiektów już oddanych do użytku.
  • Zastosowanie nie nowomodnych drogich materiałów, ale sprawdzonych i opłacalnych rozwiązań. Gwarancja na wszystkie rodzaje prac!
  • Stały koszt usług, który się nie zmieni! Sporządzenie kosztorysu i podpisanie umowy przed rozpoczęciem prac.
  • Nieobecność w zespole przypadkowych ludzi. Mamy bardzo inteligentnych facetów, którzy pracują i co roku stają się jeszcze mądrzejsi.

  Jak pracujemy?

  Przyjmujemy zgłoszenia i kontaktujemy się z klientem

  Sporządzamy kosztorys i uzgadniamy koszt

  Zatwierdzamy harmonogram prac i podpisujemy umowę

  Dostarczamy materiały i zabieramy się do pracy

  Sprzątamy po sobie i oddajemy obiekt do użytku

  Pozostają pytania?

  • Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas lub zadzwoń. Jeśli nie otrzymasz natychmiastowej odpowiedzi, oznacza to, że Twoja aplikacja jest w trakcie przetwarzania.
  • Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami i klientami. Istnieje możliwość kontaktu przez e-mail lub telefon z różnymi działami firmy.
  • Informacje o wszystkich naszych promocjach i zniżkach w mediach społecznościowych. Zapisz się aby niczego nie przegapić!

  Zamów Konsultację